Čo Vás u nás čaká a ako to funguje

 

Najskôr sa pozhovárame o tom, čo chcete riešiť – či redukovať hmotnosť, udržať si ju alebo by ste si chceli dobudovať svalovú hmotu.  Porozprávame sa o Vašich stravovacích zvyklostiach, pracovnom zaťažení, športových aktivitách, celkovom životnom štýle. Potom Vám urobíme tzv. analýzu zdravotných rizík na japonskom medicínskom analyzéri TANITA, ktorý pracuje metódou bioelektrickej impendancie. Pomocou neho zistíme Vašu telesnú hmotnosť, kg + % podkožného tuku jednotlivých partií tela, orgánového viscerálneho tuku, svalovú hmotu jednotlivých partií tela,  zavápnenosť a mineralizáciu kostí, vek orgánov, teda tzv. metabolický vek, denný príjem kcal a vysvetlíme Vám tieto hodnoty.

 

Ak s výsledkami nebudete spokojný, navrhneme Vám riešenie s ohľadom na Váš individuálny cieľ, ktorý chcete dosiahnuť, aj na možnosti (časové, pracovné, spoločenské), ktoré máte.

 

Týmto sa však naša spoločná práca nekončí, ale len začína.  Aby ste dosiahli cieľ a aby zmena bola trvalá, je nevyhnutné pomaly a postupne meniť aj stravovacie návyky. Je na Vašom rozhodnutí, či tieto zmeny budete chcieť urobiť len zmenou jedálneho lístka, alebo aj s podporou výživových doplnkov.

 

Spočiatku – prvý mesiac – sa budeme stretávať raz týždenne na približne 20 minút. Spolu preberieme Váš jedálny lístok a spolu sa dohodneme na jednej zmene, ktorú v ňom na  najbližší týždeň urobíme. Keď si túto zmenu zafixujete, pridáme ďalšiu.

 

Od druhého mesiaca sa stretnutia konajú v intervale raz za 2 týždne (vždy je to však individuálne, môže to byť častejšie, aj menej často). Aj mimo týchto stretnutí máte možnosť kedykoľvek telefonicky nás kontaktovať a konzultovať s nami. Takto spoločne budeme postupovať až dovtedy, kým si neosvojíte zásady správnej životosprávy, kým sa nenaučíte sami zostavovať si optimálny jedálny lístok a kým nedosiahnete svoj cieľ. Väčšina našich klientov k nám chodí na kontrolnú analýzu aj po dosiahnutí ich cieľa.

 

   Zaradením do nášho programu získate:

 • pravidelnú kontrolu na medicínskom analyzéri
 • pravidelnú analýzu Vášho jedálneho lístka
 • našu podporu a motiváciu
 • základné vedomosti o fungovaní Vášho tela
 • vedomosti, ako si správne zostaviť jedálny lístok
 • vedomosti, akých chýb sa vyvarovať pri redukcii hmotnosti
 • vedomosti, ako sa zbaviť nepriaznivých následkov predchádzajúcich diét
 • vedomosti, ako zabrániť jo-jo efektu
 • dosiahnutie trvalej zmeny Vašich stravovacích návykov
 • optimálnu rýchlosť redukcie hmotnosti 1 – 3 kg mesačne
 • pravidelný osobný, telefonický alebo e-mailový kontakt s nami
 • rešpektovanie Vašich individuálnych časových možností a chuťových preferencií
 • informácie, ako schudnúť raz a navždy a dosiahnutú hmotnosť aj udržať

 

 

Naša cesta  nie sú nezdravé diéty a nezmyselné chudnutie hladovaním so všetkými negatívnymi dosahmi na zdravie. Naša cesta je trvalá a bezpečná úprava jedálneho lístka a zmena Vašich doterajších návykov tak, aby ste už raz a navždy trápenie s diétami a hmotnosťou mohli hodiť za hlavu.  

 

Čo o nás povedali naši klienti

 

Nina, 26 rokov, - 4 kg : "Do Štúdia Harmónia som prišla asi pred rokom hlavne kvôli nadváhe a nešťastná z mojich zlých stravovacích návykov. Vedela som, že ak sa budem aj naďalej stravovať rovnako, budem len naberať a naberať a diéty, ktoré som vyskúšala dovtedy, mali len krátkodobé výsledky s jo-jo efektom.

Vďaka "vedeniu" pani Hlavandovej som nielen schudla, ale - čo je pre mňa najdôležitejšie - je, že som sa naučila zásadám správneho stravovania na celý život (nielen krátkodobo) a že moje telo sa týmto zmenám prispôsobilo (v súčasnosti už jem pravidelne asi každé 3 hodiny). Naučila som sa, aký význam pre kvalitu života má starať sa o dostatočnú výživu tela a nezanedbávať to.  Obzvlášť si vážim osobný prístup a ochotu riešiť moje otázky kedykoľvek. Celý program prispôsobili špecifikám a potrebám môjho tela, vďaka čomu sa úspešne približujem k svojmu cieľu."

 

Angelika, 34 rokov, - 9 kg: "Za rok som bez väčšej námahy schudla asi 9 kg a úplne zmenila stravovacie návyky, samozrejme k lepšiemu. Moje rána si bez čokoládového kokteilu neviem ani predstaviť a v prípade, že na niekoľko dní nemám možnosť si dať F1, čakám na to ráno, keď sa vrátim do starých koľají. Kokteil pijú aj moje deti, ktoré okrem častého športu a pobyte na čerstvom vzduchu, neboli celú zimu choré. Aloe je výborné na imunitu a  trávenie, áno, aj mne sa stane, že niekedy na oslave to s množstvom a rozmanitosťou jedla preženiem. Proteínové tyčinky mám vždy v kabelke aspoň v počte 3 ks, zídu sa synom pred nejakým futbalovým tréningom alebo keď čakám, kým skončia hodinu angličtiny.  Herbalife je životný štýl, nie sú to len produkty alebo výživové doplnky. Je to stav mysle, aby sme žili zdravšie a cítili sa lepšie. A ja sa lepšie skutočne cítim a mám dobrý pocit, že okrem športu robím pre svoje zdravie a zdravie mojich najbližších všetko, čo je v mojich silách."

 

Táňa, 56 rokov, - 19,5 kg: "Vďaka" prechodu sa na mňa nalepili kilá, no a sama som si nevedela poradiť s tým, aby som sa ich zbavila. Nejedla som síce veľa, ale mala som to všetko akosi  zle usporiadané.
Keď som stála prvý raz na prístroji Tanita a videla výsledky - nuž už sa mi nechcelo pomaly ani žiť- nie, to je prehnané, ale vošla do mňa zlosť, ale zároveň aj odhodlanie, že s tým začnem bojovať. A tak sa aj stalo, od 12.1.2011 som sa stala pravidelnou klientkou, odporučili mi produkty, popracovali sme aj na zmene stravovacích návykov a jedálneho lístka, na zvýšení pitného režimu  a prvé výsledky - prvé 2 kg dolu - sa dostavili po cca 6 týždňoch. A všetko takpovediac "bezbolestne", pohodovo. Odštartovala som sa do nového života, a v mojej hlave došlo k "prerodu", začala som sa viac hýbať, vyhľadávam športové aktivity, pohyb, samu seba môžem hodnotiť ako novú osobu. Vďaka (bezbolestnej a pohodovej a určite zdravej ) strate hmotnosti a zlepšeniu pitného režimu som si bez tabletiek!!!!! znížila krvný tlak, hladinu cholesterolu a fyzicky sa cítim úžasne a vládzem robiť veci, ktoré som nevládala robiť, ani keď som bola mladšia.
Z toho pre mňa vyplýva záver: neľutujem rozhodnutie, že som sa na to dala a som sama na seba hrdá za to, čo som dokázala  - lebo je k tomu potrebná aj pevná vôľa a sebadisciplína, bez toho žiaden produkt fungovať nebude. Mne produkty Hebalife doslova pomohli vytvoriť nový štýl života, v ktorom mám zase rada svoje telo a nebojím sa pozrieť na seba do zrkadla. Vďaka – a veľká!"

 

Janka, 34 rokov, - 8,5 kg: "Schudnúť som sa snažila viac ako 2 roky. Keďže po pôrodoch mi zostalo "pár" kg navyše, potrebovala som ich zhodiť. Vďaka úprave môjho jedálneho lístka a produktom Herbalife sa mi to podarilo. Dokázala som zhodiť 8 kg čistých tukov, a nielen zhodiť, ale si to aj udržať. Odporúčam vyskúšať :)"

 

 

Objednajte sa

Vyplňte údaje nižšie a my Vás budem obratom kontaktovať.