Čo o nás povedali naši klienti

 

Nina, 26 rokov, - 4 kg : "Do Štúdia Harmónia som prišla asi pred rokom hlavne kvôli nadváhe a nešťastná z mojich zlých stravovacích návykov. Vedela som, že ak sa budem aj naďalej stravovať rovnako, budem len naberať a naberať a diéty, ktoré som vyskúšala dovtedy, mali len krátkodobé výsledky s jo-jo efektom.

Vďaka "vedeniu" pani Hlavandovej som nielen schudla, ale - čo je pre mňa najdôležitejšie - je, že som sa naučila zásadám správneho stravovania na celý život (nielen krátkodobo) a že moje telo sa týmto zmenám prispôsobilo (v súčasnosti už jem pravidelne asi každé 3 hodiny). Naučila som sa, aký význam pre kvalitu života má starať sa o dostatočnú výživu tela a nezanedbávať to.  Obzvlášť si vážim osobný prístup a ochotu riešiť moje otázky kedykoľvek. Celý program prispôsobili špecifikám a potrebám môjho tela, vďaka čomu sa úspešne približujem k svojmu cieľu."

 

Angelika, 34 rokov, - 9 kg: "Za rok som bez väčšej námahy schudla asi 9 kg a úplne zmenila stravovacie návyky, samozrejme k lepšiemu. Moje rána si bez čokoládového kokteilu neviem ani predstaviť a v prípade, že na niekoľko dní nemám možnosť si dať F1, čakám na to ráno, keď sa vrátim do starých koľají. Kokteil pijú aj moje deti, ktoré okrem častého športu a pobyte na čerstvom vzduchu, neboli celú zimu choré. Aloe je výborné na imunitu a  trávenie, áno, aj mne sa stane, že niekedy na oslave to s množstvom a rozmanitosťou jedla preženiem. Proteínové tyčinky mám vždy v kabelke aspoň v počte 3 ks, zídu sa synom pred nejakým futbalovým tréningom alebo keď čakám, kým skončia hodinu angličtiny.  Herbalife je životný štýl, nie sú to len produkty alebo výživové doplnky. Je to stav mysle, aby sme žili zdravšie a cítili sa lepšie. A ja sa lepšie skutočne cítim a mám dobrý pocit, že okrem športu robím pre svoje zdravie a zdravie mojich najbližších všetko, čo je v mojich silách."

 

Táňa, 56 rokov, - 19,5 kg: "Vďaka" prechodu sa na mňa nalepili kilá, no a sama som si nevedela poradiť s tým, aby som sa ich zbavila. Nejedla som síce veľa, ale mala som to všetko akosi  zle usporiadané.
Keď som stála prvý raz na prístroji Tanita a videla výsledky - nuž už sa mi nechcelo pomaly ani žiť- nie, to je prehnané, ale vošla do mňa zlosť, ale zároveň aj odhodlanie, že s tým začnem bojovať. A tak sa aj stalo, od 12.1.2011 som sa stala pravidelnou klientkou, odporučili mi produkty, popracovali sme aj na zmene stravovacích návykov a jedálneho lístka, na zvýšení pitného režimu  a prvé výsledky - prvé 2 kg dolu - sa dostavili po cca 6 týždňoch. A všetko takpovediac "bezbolestne", pohodovo. Odštartovala som sa do nového života, a v mojej hlave došlo k "prerodu", začala som sa viac hýbať, vyhľadávam športové aktivity, pohyb, samu seba môžem hodnotiť ako novú osobu. Vďaka (bezbolestnej a pohodovej a určite zdravej ) strate hmotnosti a zlepšeniu pitného režimu som si bez tabletiek!!!!! znížila krvný tlak, hladinu cholesterolu a fyzicky sa cítim úžasne a vládzem robiť veci, ktoré som nevládala robiť, ani keď som bola mladšia.
Z toho pre mňa vyplýva záver: neľutujem rozhodnutie, že som sa na to dala a som sama na seba hrdá za to, čo som dokázala  - lebo je k tomu potrebná aj pevná vôľa a sebadisciplína, bez toho žiaden produkt fungovať nebude. Mne produkty Hebalife doslova pomohli vytvoriť nový štýl života, v ktorom mám zase rada svoje telo a nebojím sa pozrieť na seba do zrkadla. Vďaka – a veľká!"

 

Janka, 34 rokov, - 8,5 kg: "Schudnúť som sa snažila viac ako 2 roky. Keďže po pôrodoch mi zostalo "pár" kg navyše, potrebovala som ich zhodiť. Vďaka úprave môjho jedálneho lístka a produktom Herbalife sa mi to podarilo. Dokázala som zhodiť 8 kg čistých tukov, a nielen zhodiť, ale si to aj udržať. Odporúčam vyskúšať :)"

 

Ľubka, 54 rokov: "Ďakujem osudu, životu či náhode, že mi postavil do cesty Štúdio Harmónia. Celý môj život bol rozdelený na dve časti: obdobia, kedy som držala diéty a obdobia, kedy som priberala a Jo-jo efekt bol čím ďalej, tým viac môj najväčší nepriateľ. Naučila som sa základné princípy fungovania môjho tela, schudla som a viem, že vďaka informáciám, ktoré som dostala, už nikdy moje telo nebudú zdobiť žiadne airbagy. Sama by som to nedokázala."

 

Evka, 32 rokov: "Na tomto kurze som dostala veľa zaujímavých a potrebných informácií. Dozvedela som sa nie len to, čo majú a môžu  celiatici jesť, ale aj čo s čím kombinovať resp. nekombinovať, aby sa v strave uchovalo čo najviac vitamínov."

 

Erika, 56 rokov: "Čo mi dal kurz pre celiatikov? Naučil ma, aký dôležitý je pitný režim. Po tých niekoľkých týždňoch naozaj cítim ten rozdiel. Naučil ma, že nie je dôležité, koľko toho zjeme, ale čo zjeme, kedy to jeme a v akej kombinácii. Potrebujeme sa nielen nasýtiť, ale dodať telu všetko, čo potrebuje. Len tak sa budeme cítiť dobre. A hlavne ma naučil byť trpezlivý. Pretože pri našej diagnóze môže mať  organizmus problém hocikedy a s hocičím. Na všetko nové si zvyká pomalšie.  Poučili sme sa aj navzájom, keď každá z nás hovorila o svojich skúsenostiach a pocitoch."

 

Evka, 34 rokov: "Do kurzu som sa prihlásila kvôli dcérke, ktorá je na bezlepkovej strave.
Naučila som sa kopu nových, užitočných informácií a rád, ktoré som začala používať, pri varení a príprave stravy aj pre ostatných členov mojej rodiny.
Tento kurz vrelo odporúčam, nielen bezlepkáčom, ale aj lepkáčom, ktorí chcú pre svoje zdravie a hlavne pre zdravie svojich najbližších urobiť nejakú zmenu k lepšiemu. Ako nám hovorila pani Majka ,, Je dôležité, aby sme sa prostredníctvom stravy cítili dobre, zdravo, aby sme svojmu telu dávali naozaj to, čo potrebuje".

A ešte jedna vec na záver: Stretnete tu aj veľa skvelých ľudí, s ktorými ostanete v kontakte aj po skončení kurzu, tak ako ,,naša partia "

 

Angelika:  Do kurzu som sa prihlásila, aby som lepšie pochopila zloženia vhodných/nevhodných potravín. Očakávala som od neho informácie o pomeroch jednotlivých zložiek potravín a moje očakávania sa splnili na 100 %. Informácie, ktoré som získala, boli pre mňa veľmi zaujímavé. Teraz potraviny vyberám a kupujem podľa ich zloženia, niektoré som úplne vylúčila. Selektujem výber v chlebe, mäsových a mliečnych výrobkoch, viac nakupujem tie vhodnejšie, s lepším zložením, lebo teraz to už viem rozlíšiť.  Na kurze oceňujem aj stručné fakty, podávané tzv. „po lopate“.

 

Janka: Chcela som získať informácie o výžive a stravovaní, ako zlepšiť stravovacie návyky. Moje očakávania sa splnili, kurz mi pomohol pri orientácii na kvalitu potravín. Informácie boli zaujímavé, získala som vďaka nim komplexnejší prehľad o potravinách. Pri niektorých som sa utvrdila, že ich nakupujem správne, iné som nahradila vhodnejšími, niektoré dostali odo mňa aj „červenú“. Viac sa po absolvovaní kurzu zameriavam na zloženie, oceňujem na kurze kvalitu a aj množstvo informácií, ktoré som dostala.

 

Lydka: Vzhľadom na neustále publikované informácie v médiách v súvislosti s potravinami som sa chcela dozvedieť viac.  Informácie, ktoré som sa dozvedela, boli pre mňa niekedy až šokujúce. Dnes vďaka kurzu si vždy v obchode nájdem čas na preštudovanie zloženia, aj keď niekedy musím použiť lupu. Už viem, čo nekupovať, viem si vybrať syry, jogurty aj chlieb a podľa potreby si ich urobím aj sama na základe toho, čo som sa v kurze naučila.“ Stopku“ som dala nakupovaniu mnohých keksíkov, mussli, rôznym mäkkým salámam, tzv. pokusom o šunku či rybacie konzervy. Veľmi oceňujem, že sme na kurze rozoberali aj zloženie potravín, ktoré sme bežne nakupovali a aj na nich sme sa konkrétne učili, ktoré sú naozaj pre naše zdravie prínosom. Oceňujem prehľad, informovanosť, bolo to veľmi zaujímavé, zábavné aj poučné. Odporúčam každému.

 

Božka: Poznatky z kurzu do značnej miery ovplyvnili sortiment potravín, ktoré teraz vyberám a nakupujem, získala som lepší prehľad a aj viac študujem zloženie potravín, lebo už viem, na čo sa mám pri čítaní zamerať, čo je v zložení toho-ktorého výrobku podstatné a dôležité. Kurz bol výborný vo všetkom, informácie veľmi zaujímavé. Oceňujem aj odbornosť.