Baby, neblbnite!

08.01.2014 17:41

História sa opakuje, povedal by klasik. S prvým januárovým dňom časť populácie zachvátilo každoročné chudnúce šialenstvo. Fitká praskajú vo švíkoch pod náporom tých, ktorí horia túžbou po štíhlom vyšportovanom a svalmi nabitom tele. Pravidelní návštevníci sa len usmievajú – vedia, že tento boom potrvá najneskôr do konca januára. Potom budú mať znova toľko priestoru ako predtým. Novoroční zanietenci sa vytratia.

Podobne je to aj s diétami. Už teraz viem, že koncom februára, najneskôr v polovici marca začnú prichádzať tí, ktorí si vygúglili nejakú superdiétu a so všetkou dôslednosťou ju aj absolvovali. Všetci majú rovnaký problém – nielenže to, čo za 3 týždne diétovania zhodili, majú už nazad, ale nejaké deká začínajú dokonca pribúdať.

 

diéty, chudnutie, zdravieDôsledky nerozumného a nezdravého diétovania môžu mať pre naše zdravie ďalekosiahle a veľmi negatívne následky. Napriek tomu riskujeme...

Keďže sa s tým stretávam denne, chcem vám povedať niečo, čo dúfam, zmení navždy vaše nazeranie na diéty s rýchlym úbytkom kilogramov a a po čom navždy prestanete hazardovať s vlastným zdravím.

A aby sa to dozvedelo čo najviac z vás, vymyslela som takú malú „habaďúru“: Za každých 5 Páči sa mi to vám prezradím jedno slovo. Na konci bude veta, ktorá zatiaľ zodvihla zo stoličky každého, kto sa ju dozvedel.

 

                                                         Takže „lajkujte“, ja som pripravená.